NOWA KIA SPORTAGE 2022 – niezawodny SUV dla Ciebie!

Najnowocześniejsze technologie, niezawodne systemy, bezpieczeństwo i ekologia w połączeniu ze sportowym stylem, dynamiką i ogromną mocą, a wszystko to zawarte w rodzinnym SUV-ie KIA Sportage 2022! Sprawdź co czeka na Ciebie w najnowszej ofercie KIA – skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat nowej KIA Sportage!

Zadzwoń lub napisz do nas i odkryj KIA Sportage 2022!

Bądź jednym z pierwszych osób, które powiadomimy o rozpoczęciu sprzedaży Nowej Kia Sportage! Wystarczy, że zostawisz nam swoje dane

  Administratorem Danych jest: Sebastian Szic, Alicja Szic i Rajner Szic prowadzący "Auto-Center" s.c. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.szic.pl/ochrona-danych-osobowych

  Zachwycający wygląd KIA Sportage 2022

  Oprócz szerokiej oferty napędów, KIA Sportage 2022 zaskakuje również swoim stylem i nowoczesnym wyglądem. Pod tym względem model ten będzie się różnił w porównaniu z poprzednimi wersjami. W nowej KIA Sportage spotkamy bardziej sportowy, nowoczesny, a do tego elegancki i przyciągający uwagę design, dzięki czemu samochód nie uniknie spojrzeń podczas jazdy po mieście. Zmiany nie dotyczą wyłącznie zewnętrznego wykończenia nowego Sportage. Środek także sprawia wrażenie, jakbyśmy znaleźli się wewnątrz pojazdu z przyszłości. Samo wykończenie wprawia w zachwyt, a dokładnie dopracowane szczegóły sprawiają, że nie można zarzucić KIA Sportage 2022 absolutnie niczego! Elementem, który natychmiast zwróci uwagę po wejściu do środka to dwa wyświetlacze, które wydają się być ze sobą połączone. Każdy z nich ma aż 12,3 cala i jest zakrzywiony w stronę kierowcy, tak aby ułatwić mu widok.

  Poznaj nowoczesny design oraz przestronność KIA Sportage 2022

  Najwyższy komfort i wygoda w nowej KIA Sportage 2022

  Odchodząc od estetycznych zalet nowej KIA Sportage 2022 nie można ominąć równie istotnego aspektu, którym jest wygoda, bezpieczeństwo oraz przestrzeń, które kryją się w pojeździe nowej generacji KIA. Na koniec warto wspomnieć również, że KIA Sportage 2022 przeznaczona jest tylko i wyłącznie na rynek europejski, dzięki czemu jeszcze lepiej odpowie na potrzeby swoich klientów z Europy!