Magiczna KIA E-Niro - zawiezie Cię gdzie tylko zechcesz

Z nowym, elektrycznym modelem E-Niro i jego niskim poziomem emisji zanieczyszczeń możesz być całkowicie spokojny o ekologię. Ma wszystkie zalety crossovera, przyciąga wzrok nowoczesną stylistyką, a co najważniejsze – jest niezwykle wydajny i oszczędny. Teraz dojedziesz gdzie tylko zechcesz!

W tym trudnym dla wszystkich czasie zdrowie i bezpieczeństwo, zarówno nasze, jak i klientów, jest dla nas niezwykle ważne. Planujesz zakup tego modelu? Teraz możesz zrobić to przez internet! Masz również możliwość skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub przez Messengera – omówimy wszelkie szczegóły, dzięki którym samochód trafi pod Twoje drzwi! Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem!

Dlaczego Warto Wybrać Nową KIA e-Niro?

Jest wiele powodów, aby pokochać elektryczną wersję wspaniałego Niro. Oto niektóre z nich.
kia-e-niro-front-szic-opole

Nowoczesny, oszałamiający wygląd

Sylwetka elektrycznej wersji Niro jest starannie dopracowana i przyciąga wzrok każdego fana motoryzacji swoimi efektownymi szczegółami. Na pierwszy plan wysuwa się linia reflektorów full LED, aerodynamiczna linia nadwozia, która przechodzi w tylny spojler oraz wykończenie kabiny z pełnym wyrachowaniem. Z taką stylistyką nie musisz bać się o oryginalność!
kia-e-niro-720-02

Mnóstwo przestrzeni

Elektryczny Niro był tworzony z myślą o przestrzeni, wygodzie i wszechstronności. Jaki jest tego efekt? Przede wszystkim dużo miejsca na głowę, ramiona i nogi, dzięki czemu komfort podróży stoi na najwyższym poziomie. Równie dobrze jest w przestrzeni bagażowej, której pojemność to 451 l, a przy złożonych siedzeniach aż 1405 l. Dzięki temu każda podróż to ogrom możliwości.
kia-e-niro-back-szic-opole

Idealna na każde warunki

KIA e-Niro została stworzona zarówno do jazdy w mieście, jak i podczas długich tras. Zawiezie Cię tam, gdzie tylko zechcesz! Jeśli szukasz idealnego samochodu do pracy, postaw na baterię o pojemności 39,2 kWh, która daje aż 289 km na jednym ładowaniu. Planujesz dalsze trasy? Wybierz baterię 64 kWH, a przejedziesz 455 km bez żadnego problemu! Dodatkowo korzystając z szybkiej ładowarki o mocy 100 kW uzupełnisz energię z poziomu 20% do 80% w zaledwie 42 minuty!

Silniki w nowej KIA e-Niro

Już wkrótce więcej informacji!

Poznaj KIA e-Niro

Zobacz reklamę z (De) Niro

Gotowy na jazdę próbną?

Przestrzeń, komfort, bezpieczeństwo i przyjemność– te słowa powinny przekonać Cię do przejażdżki wspaniałym e-Niro. Wsiądź za kierownicę i delektuj się pokonywanymi kilometrami. Z tak nowoczesnym i cichym pojazdem wszelkie trasy będą prawdziwą przyjemnością!

7-letnia gwarancja KIA

null
Wyobraź sobie jedną ważną sprawę, którą nie musisz się martwić przez następnych 7 lat.

KIA e-Niro objęta jest najdłuższą gwarancją w branży motoryzacyjnej – pełen zakres ochrony gwarancyjnej daje poczucie absolutnej pewności.

KIA e-Niro zaprojektowaliśmy i przetestowaliśmy tak, by uzyskać najwyższy poziom niezawodności i trwałości.

Zapewniamy ochronę gwarancyjną, chociaż najprawdopodobniej nigdy nie będzie ona potrzebna!

Sprawdź nową KIA e-Niro

Zmień jakość podróżowania na lepsze. Wsiądź do KIA e-Niro i podnieś komfort swojej jazdy.

Niech każdy Twój wyjazd będzie gwarancją relaksu!