Kia e-Soul - innowacja i powiew świeżości

Podróże elektrycznym samochodem to niezwykły komfort i spokój dla naszej duszy. Takiej ciszy nie zapewni Ci żaden inny czterokołowy pojazd. Ale to jeszcze nie wszystko! Kia e-Soul oferuje więcej – duża moc i niespotykany dotąd zasięg. Dodając do tego designerski wygląd i zastosowane technologie otrzymujesz pojazd kompletny. Dodatkowo masz możliwość wybrania spośród dwóch bezemisyjnych napędów, które mogą zawojować szosami. Zaskocz się podczas pokonywania kilometrów nowym e-Soulem!

W tym trudnym dla wszystkich czasie zdrowie i bezpieczeństwo, zarówno nasze, jak i klientów, jest dla nas niezwykle ważne. Planujesz zakup tego modelu? Teraz możesz zrobić to przez internet! Masz również możliwość skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub przez Messengera – omówimy wszelkie szczegóły, dzięki którym samochód trafi pod Twoje drzwi! Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem!

Dlaczego Warto Wybrać Nową KIA E-Soul?

Jest wiele powodów, aby pokochać nowego e-Soula. Oto tylko niektóre z nich.
kia-e-soul-720-03

Przykuwający wzrok design

Kia e-Soul to samochód, który z pewnością przyciągnie wzrok pieszych wszędzie tam, gdzie nim pojedziesz. Skąd ta pewność? Aerodynamiczny design przednich świateł, z tyłu natomiast dynamiczna linia, podkreślająca nie tylko reflektory, ale również masywny zderzak i pokrywę bardzo pojemnego bagażnika. Sylwetka e-Soula daje kierowcy poczucie bezpieczeństwa i stabilności podczas każdej trasy. Całość dopełniają żywe kolory i szykowne detale. e-Soul fascynuje największych sceptyków i robi wrażenie na każdej mijanej osobie!
kia-e-soul-720-02

Nowoczesne, stylowe wnętrze

Kia e-Soul definiuje na nowo pojęcia komfortu i stylu. Specjalne nastrojowe oświetlenie potrafi dostosować się do dźwięków muzyki i jest w stanie wypełnić całe wnętrze wspaniałymi kolorami. Dodatkowo e-Soul wyposażony został w wyświetlacz HUD oraz zaawansowany system nawigacji, które dostarczają niezwykle ważnych i aktualnych informacji. O komfort podróży zadbają między innymi wygodne, podgrzewane i wentylowane fotele. Bezpieczeństwo i wygoda na najwyższym poziomie! Czego chcieć więcej?
kia-e-soul-720-01

Dusza i serce - klasa światowa

Kia e-Soul to możliwość wyboru między dwoma zaawansowanymi, bezemisyjnymi jednostkami napędowymi – większy, 64 kWh akumulator pozwala pokonać do 452 km na jednym ładowaniu. Standardowa bateria 39,2 kWh wystarcza do przejechania do 277 km. Oba warianty wyprodukowane zostały zgodnie ze standardami wydajności, obowiązującymi w Europie. E-Soul wyposażono również w technologię szybkiego ładowania w standardzie (CCS). Nowa Kia e-Soul to zupełnie nowy wymiar wygody i przyjemności z pokonywania każdego kilometra!

Wersje nowej Kia e-Soul

Rodzaj: Elektryczny

Skrzynia biegów: Przekładnia redukcyjna o stałym przełożeniu, sterowanie elektryczne typu „shift by wire”

Moc Maksymalna: 136 KM

Bateria: 39,2 kWh

Zasięg: 276 km

Ładowanie: Krótki czas ładowania baterii prądem stałym < 1h

Już od 139 990 zł

Rodzaj: Elektryczny

Skrzynia biegów: Przekładnia redukcyjna o stałym przełożeniu, sterowanie elektryczne typu „shift by wire”

Moc Maksymalna: 204 KM

Bateria: 64 kWh

Zasięg: 452 km

Ładowanie: Krótki czas ładowania baterii prądem stałym < 1h

Już od 160 990 zł

Poznaj KIA E-Soul

Gotowy na jazdę próbną?

Innowacje, wygoda, bezpieczeństwo i przyjemność – te słowa powinny przekonać Cię do przejażdżki wspaniałym e-Soulem. Zasiądź za kierownicą i delektuj się każdym kilometrem. Z tak nowoczesnym i cichym pojazdem wszystkie trasy będą szokować przyjemnością!

Kup akcesoria dla swojej KIA E-Soul

7-letnia gwarancja Kia

null
Wyobraź sobie jedną ważną sprawę, którą nie musisz się martwić przez następnych 7 lat. Kia e-Soul objęta jest najdłuższą gwarancją w branży motoryzacyjnej – pełen zakres ochrony gwarancyjnej daje poczucie absolutnej pewności.

KIA e-Soul została zaprojektowana w sposób, który pozwoli uzyskać najwyższy poziom niezawodności i trwałości. Zapewniamy ochronę gwarancyjną, chociaż najprawdopodobniej nigdy nie będzie ona potrzebna!

Sprawdź nową KIA E-Soul

Postaw na nową jakość podróży. Wsiądź za kółko e-Soula i podnieś komfort swojej jazdy. Niech każdy Twój wyjazd będzie gwarancją relaksu!

Zapisz się na jazdę próbną

  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych przez ADO następującymi kanałami komunikacji:

  Telefon/SMS

  E-mail

  Klikając przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu kontaktu w sprawie udzielenia odpowiedzi na zapytanie.

  Administratorami danych są Alicja Szic, Rajner Szic, Sebastian Szic będący wspólnikami P.H.U. "Auto-Center" s.c., ul. Krapkowicka 14, 47-772 Opole. rozwiń

  Informujemy, że rozmowy telefoniczne są nagrywane. Jeśli sprzeciwiają się Państwo rejestrowaniu rozmowy prosimy o przerwanie połączenia i zachęcamy do kontaktu drogą mailową. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SZIC sp. z o.o. (dawniej P.H.U. „Auto-Center” s.c. Alicja Szic, Rajner Szic, Sebastian Szic) z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, KRS:0000944709, NIP: 7542935038, REGON: 160187684. Rozmowy nagrywane są w celu poprawy jakości obsługi klienta. Przysługuje Państwu prawo dostępu, wyrażenia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania oraz usunięcia danych. Prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych dostępnej w zakładce Ochrona danych osobowych - Klauzula dotycząca nagrywania rozmów telefonicznych