Wakacyjny przegląd w serwisie Kia

Sprawdź, czy Twój samochód jest w pełni gotowy na wakacyjne wojaże!

Zadbaj o siebie i swoich bliskich przed wyjazdem

Chcesz cieszyć się podróżami w letnie dni? Planujesz dłuższy wyjazd? Autoryzowany Serwis Kia proponuje przegląd, dzięki któremu bez problemu pokonasz wiele kilometrów. Zobacz na co możesz liczyć.
  • Przeglądy okresowe
  • Wymiany kół
  • Naprawy mechaniczne i blacharsko – lakiernicze
  • Naprawy gwarancyjne
  • Akcesoria
  • Części samochodowe

Bezpieczeństwo

W trosce o zdrowie Twoje, jak i Twoich bliskich, Autoryzowany Serwis Kia wprowadził specjalne procedury, które mają pozwolić na bezpieczne przeprowadzenie przeglądu pojazdu.

Door-to-door

Chcesz sprawdzić swój pojazd bez wychodzenia ze swoich 4 ścian? Żaden problem! Umów się z naszym doradcą na konkretny termin, w którym odbierzemy od Ciebie samochód i odstawimy go pod Twój adres po wykonaniu wszelkich czynności.

Dezynfekcja

Certyfikowane preparaty pozwalają na szybką i skuteczną dezynfekcję pojazdów. Dzięki temu nie musisz obawiać się o zdrowie osób podróżujących samochodem.

Wakacyjna kontrola pojazdu to tylko 99 zł!

Już teraz możesz sprawdzić kondycję swojego samochodu marki Kia przed wakacyjną podróżą, a to wszystko w atrakcyjnej cenie! Nasi specjaliści dokonają przeglądu wszystkich newralgicznych miejsc w Twoim samochodzie i upewnią się, że Twój wakacyjny wyjazd odbędzie się bez przykrych sytuacji.

Możesz również przy okazji skorzystać z usługi dezynfekcji układu klimatyzacji połączonej z wymianą filtra – wszystko w atrakcyjnej cenie 249 zł!

Kia w długi, wakacyjny wypad?

Z wakacyjnymi akcesoriami Kia żaden wyjazd nie jest straszny. Sprawdź te, które mogą przydać się podczas długiego wypadu.

Uchwyty na bagażnik

Bagaznik dachowy

Bagażnik dachowy BOX

Belki dachowe

Belki dachowe KIA

Przygotuj swój samochód Kia do drogi i rusz w niezapomniane wakacje!