Wakacyjny przegląd w serwisie Mitsubishi

Sprawdź, czy Twój samochód jest w pełni gotowy na wakacyjne wojaże!

Zadbaj o siebie i swoich bliskich przed wyjazdem

Chcesz cieszyć się podróżami w letnie dni? Planujesz dłuższy wyjazd? Autoryzowany Serwis Mitsubishi proponuje przegląd, dzięki któremu bez problemu pokonasz wiele kilometrów. Zobacz na co możesz liczyć.
  • Przeglądy okresowe
  • Wymiany kół
  • Naprawy mechaniczne i blacharsko – lakiernicze
  • Naprawy gwarancyjne
  • Akcesoria
  • Części samochodowe

Bezpieczeństwo

W trosce o zdrowie Twoje, jak i Twoich bliskich, Autoryzowany Serwis Mitsubishi wprowadził specjalne procedury, które mają pozwolić na bezpieczne przeprowadzenie przeglądu pojazdu.

Door-to-door

Chcesz sprawdzić swój pojazd bez wychodzenia ze swoich 4 ścian? Żaden problem! Umów się z naszym doradcą na konkretny termin, w którym odbierzemy od Ciebie samochód i odstawimy go pod Twój adres po wykonaniu wszelkich czynności.

Dezynfekcja

Certyfikowane preparaty pozwalają na szybką i skuteczną dezynfekcję pojazdów. Dzięki temu nie musisz obawiać się o zdrowie osób podróżujących samochodem.

Wakacyjna kontrola pojazdu to tylko 99 zł!

Już teraz możesz sprawdzić kondycję swojego Mitsubishi przed wakacyjną podróżą, a to wszystko w atrakcyjnej cenie! Nasi specjaliści dokonają przeglądu wszystkich newralgicznych miejsc w Twoim samochodzie i upewnią się, że Twój wakacyjny wyjazd odbędzie się bez przykrych sytuacji.

Możesz również przy okazji skorzystać z usługi dezynfekcji układu klimatyzacji połączonej z wymianą filtra – wszystko w atrakcyjnej cenie 249 zł!

Mitsubishi w długi, wakacyjny wypad?

Z wakacyjnymi akcesoriami Mitsubishi żaden wyjazd nie jest straszny. Sprawdź te, które mogą przydać się podczas długiego wypadu.

Belki bagażnika dachowego

Siatka bagażnika

Kuweta bagażnika

Przygotuj swoje Mitsubishi do drogi i rusz w niezapomniane wakacje!