Samochody, które możesz mieć już dziś!

Marzysz o tym, aby na wakacyjne wojaże wybrać się już nowym samochodem? W Kia SZIC to możliwe! Zgłoś się do nas i zobacz, jakie pojazdy możemy zaproponować Ci od ręki! Nowoczesne auta Kia cechują się świetnym designem, bezpieczeństwem i niezwykłym komfortem. Teraz możesz wymienić samochód na nowy, w pełni dopasowany do Twoich potrzeb. Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami i wybierz pojazd dostępny od zaraz!

Wybierz swój wymarzony model Kia

Już teraz możesz zamienić swój samochód na świetny pojazd marki Kia. Postaw na wygodę i dostosowanie do potrzeb w każdym calu. Szukasz małego auta do miasta, którym wjedziesz niemal w każde miejsce? Potrzebujesz czegoś bardziej przestronnego? A może Twoim marzeniem jest sportowy wóz, który dostarczy maksimum wrażeń? Niezależnie od potrzeb Kia jest doskonałym wyborem. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować już dziś!

Nowa Kia - Twoje zasady

Koniec z dostosowaniem się do pojazdów – teraz to one dostosowują się do Ciebie! Zapomnij o braku komfortu i ciągłych wizytach w serwisie. Czas na bezproblemowe użytkowanie samochodu. Zobacz ofertę samochodów dostępnych na miejscu w salonie Kia SZIC i daj się zaskoczyć w każdej podróży!

Skontaktuj się z nami

    Administratorem Danych jest: Sebastian Szic, Alicja Szic i Rajner Szic prowadzący "Auto-Center" s.c. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.szic.pl/ochrona-danych-osobowych