Samochody hybrydowe KIA w Opolu

Samochody hybrydowe KIA działają w harmonii z naturą! Doskonała alternatywa, którą przysłużysz się środowisku naszej planety. Do tego dynamika, nowoczesność i wygląd przyciągający wzrok – tym cechują się ekologiczne samochody marki KIA. Przekonaj się sam o wszystkich zaletach podróżowania hybrydą lub hybrydą Plug-in!

Hybrydowa KIA - doskonałe osiągi w parze z ekologią

Pół – elektryczne samochody KIA zawrócą w głowie każdemu miłośnikowi motoryzacji. To niezwykle stylowe, a przede wszystkim oszczędne połączenie unikatowej sylwetki samochodu z dwoma silnikami – elektrycznym i benzynowym. Wszystko w trosce o nasze środowisko. W wersji Plug-in jesteś w stanie przejechać w trybie elektrycznym aż do 62 km, co pozwala Ci na sporą oszczędność. Co więcej, silnik spalinowy włącza się dopiero po wyczerpaniu baterii! Zobacz nasze hybrydowe modele: Niro HybridNiro Plug-in Hybrid oraz XCeed PHEV i Ceed SW PHEV.

Oszczędność i dłuższy zasięg

Nie ma wątpliwości że zaawansowana technologia hybrydowa sprzyja oszczędności. Silnik elektryczny doskonale współpracuje z benzynowym, co przekłada się na niższe zużycie paliwa niż w przypadku tradycyjnych samochodów. Poziom wydajności i oszczędności zależy od wybranego rodzaju hybrydy, z pewnością jednak w obu wypadkach mocno ograniczy wydatki na paliwo.

Zasięg? W przypadku Niro Plug-in Hybrid możemy pochwalić się aż do 65 km w mieście! Prawda, że imponujący wynik?

Proste ładowanie z gniazdka

Nowoczesna technologia Plug-in Hybrid pozwala na ładowanie samochodów prosto z gniazdka elektrycznego.

Jest to niesamowita wygoda. Nie musisz specjalnie odwiedzać stacji ładowania pojazdów. Wystarczy, że podłączysz samochód do zwykłego gniazdka elektrycznego. Takie bezproblemowe ładowanie to zdecydowany atut samochodów hybrydowych KIA!

Dbałość o środowisko

Ochrona środowiska jest dla nas niezwykle ważna. Auta hybrydowe emitują znacznie mniej zanieczyszczeń niż inne typy pojazdów. Ekologiczne samochody, charakteryzujące się niskim poziomem emisji spalin zmienią współczesny sposób myślenia o samochodach. Cenisz sobie najnowsze osiągnięcia techniczne, a przy tym nie jest Ci obca dbałość o naturę? Nowe hybrydowe modele KIA to samochody właśnie dla Ciebie!

Silniki w modelach hybrydowych KIA

Niro PHEV 1.6 GDi

Rodzaj: Hybryda

Skrzynia biegów: Automatyczna 6 – biegowa dwusprzęgłowa

Moc Maksymalna (KM/obr./min.): 141 / 5700 KM

Pojemność silnika (cm3): 1580

Maks. moment obrotowy (Nm/obr./min.): 265 / 1000 – 2400

Już od 130 900 zł

Niro Hybrid 1.6 GDi

Rodzaj: Hybryda

Skrzynia biegów: Automatyczna 6 – biegowa dwusprzęgłowa

Moc Maksymalna (KM/obr./min.): 141 / 5700 KM

Pojemność silnika (cm3): 1580

Maks. moment obrotowy (Nm/obr./min.): 265 / 1000 – 2400

Już od 97 990 zł

Poczuj satysfakcję z jazdy!

Przyjemność, komfort, bezpieczeństwo – te słowa powinny Cię przekonać do przejażdżki hybrydowymi KIA Niro i Optima. Wsiądź za kierownicę i rozkoszuj się drogą! Wraz z nowoczesnym samochodem hybrydowym, każdy kilometr będzie prawdziwą przyjemnością – a także oszczędnością!

Pół - elektryczne samochody, bez żadnych zahamowań!

Hybrydowe wersje modeli KIA to samochody na każdą okazję – na podróże małe i duże, na wakacyjne przygody, a także codzienne wypady na zakupy.

Przyjemność, dynamika, bezpieczeństw, satysfakcja – a na dodatek dbałość o środowisko i spora oszczędność! Te wszystkie zalety muszą Cię przekonać do sprawdzenia nowych ekologicznych modeli KIA!

7-letnia gwarancja KIA

null
Wyobraź sobie jedną ważną sprawę, którą nie musisz się martwić przez następnych 7 lat.

Hybrydowe samochody KIA objęte są najdłuższą gwarancją w branży motoryzacyjnej – pełen zakres ochrony gwarancyjnej daje poczucie absolutnej pewności.

Samochody hybrydowe KIA zaprojektowaliśmy i przetestowaliśmy tak, by uzyskać najwyższy poziom niezawodności i trwałości.

Zapewniamy ochronę gwarancyjną, chociaż najprawdopodobniej nigdy nie będzie ona potrzebna!

Sprawdź nowe samochody hybrydowe KIA

Zmień jakość podróżowania na lepsze. Wsiądź do hybrydowej KIA Niro Hybrid lub KIA Niro Plug-in Hybrid i podnieś komfort swojej jazdy.
Niech każdy Twój wyjazd będzie gwarancją bezpieczeństwa, przyjemności i oszczędności!