Jazda testowa nową KIA

Nie musisz kupować kota w worku! Powiedz nam, który modelem nowej KIA chcesz się przejechać, a z chęcią Ci to umożliwimy.

Umów się na jazdę testową i poczuj moc Twojego wymarzonego samochodu. Przyjrzyj się z bliska, dotknij, naciśnij pedał gazu i przekonaj się sam, że to jest to czego szukasz. Z chęcią pokażemy Ci wszystkie zalety samochodów KIA i pomożemy dobrać odpowiedni model.

Umów się na jazdę testową Twoją KIA

Opowiedz nam, jaki powinien być Twój wymarzony samochód, a my dobierzemy model do Twoich oczekiwań. Nowoczesne, bezpieczne, a zarazem solidnie wyposażone samochody KIA czekają na Ciebie. Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz!

  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych przez ADO następującymi kanałami komunikacji:

  Telefon/SMS

  E-mail

  Klikając przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu kontaktu w sprawie udzielenia odpowiedzi na zapytanie.

  Administratorami danych są Alicja Szic, Rajner Szic, Sebastian Szic będący wspólnikami P.H.U. "Auto-Center" s.c., ul. Krapkowicka 14, 47-772 Opole. rozwiń

  Informujemy, że rozmowy telefoniczne są nagrywane. Jeśli sprzeciwiają się Państwo rejestrowaniu rozmowy prosimy o przerwanie połączenia i zachęcamy do kontaktu drogą mailową. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SZIC sp. z o.o. (dawniej P.H.U. „Auto-Center” s.c. Alicja Szic, Rajner Szic, Sebastian Szic) z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, KRS:0000944709, NIP: 7542935038, REGON: 160187684. Rozmowy nagrywane są w celu poprawy jakości obsługi klienta. Przysługuje Państwu prawo dostępu, wyrażenia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania oraz usunięcia danych. Prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych dostępnej w zakładce Ochrona danych osobowych - Klauzula dotycząca nagrywania rozmów telefonicznych