Jazda testowa nową KIA

Nie musisz kupować kota w worku! Powiedz nam, który modelem nowej KIA chcesz się przejechać, a z chęcią Ci to umożliwimy.

Umów się na jazdę testową i poczuj moc Twojego wymarzonego samochodu. Przyjrzyj się z bliska, dotknij, naciśnij pedał gazu i przekonaj się sam, że to jest to czego szukasz. Z chęcią pokażemy Ci wszystkie zalety samochodów KIA i pomożemy dobrać odpowiedni model.

Umów się na jazdę testową Twoją KIA

Opowiedz nam, jaki powinien być Twój wymarzony samochód, a my dobierzemy model do Twoich oczekiwań. Nowoczesne, bezpieczne, a zarazem solidnie wyposażone samochody KIA czekają na Ciebie. Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz!

Administratorem Danych jest: Sebastian Szic, Alicja Szic i Rajner Szic prowadzący "Auto-Center" s.c. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych oraz prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.szic.pl/ochrona-danych-osobowych