Samochody elektryczne KIA w Opolu

Samochody elektryczna KIA działają w zgodzie z naturą! Świetna, motoryzacyjna alternatywa, dzięki której możesz przysłużyć się ekologii i środowisku naturalnemu naszej wspólnej planety! To w połączeniu z nowoczesnym designem i doskonałą dynamiką gwarantuje niesamowite emocje. Elektryczne samochody KIA to harmonia z ekologicznym podejściem. Nie wierzysz? Przekonaj się sam o zaletach jazdy elektrykami KIA!

Elektryczna KIA - wspaniałe osiągi w połączeniu z ekologią

Jesteś fanem ekologii i motoryzacji? Już teraz w pełni elektryczne modele KIA zawrócą Ci w głowie! Designerskie, dynamiczne, szczególnie oszczędne połączenie sprawi, że nikt nie przejdzie obojętnie obok elektrycznego modelu. Co więcej, nie musisz się martwić problematycznym ładowaniem podróżując z punktu A do punktu B – możesz być pewien, że elektryczne pojazdy marki KIA bez żadnego problemu poradzą sobie z większością codziennych tras bez przerwy na ładowanie akumulatora. Odkryj świat niezwykłych doznań, na które wpłyną: błyskawiczne przyspieszanie, łatwe ładowanie i duży zasięg. Bezemisyjne pokonywanie tras nigdy nie było takie przyjemne!

Środowisko najważniejsze

Środowisko naturalne, w którym żyjemy jest dla nas bardzo ważne. Auta elektryczne KIA emitują znacznie mniej zanieczyszczeń niż inne samochody. Jesteś fanem innowacyjnych pomysłów w motoryzacji, a do tego dbasz o ekologię? W takim razie nowe modele elektryczne KIA są przeznaczone dla Ciebie!

Imponujący zasięg

Zasięg elektryków może się różnić w zależności od wielu czynników: masy samochodu, pojemności akumulatora czy stylu jazdy kierowcy. Nowoczesne pojazdy elektryczne mogą pochwalić się średnim zasięgiem ok. 275 km. Niektóre modele, takie jak Kia e-Niro czy Kia e-Soul mogą przejechać aż do 455 km – i to wszystko z największą dbałością o środowisko!

Wybór zgodny z potrzebami

Teraz masz możliwość wyboru akumulatora, który spełni Twoje oczekiwania biorąc pod uwagę styl życia. Pojemność 64 kWh pozwala na przejechanie aż do 455 km na jednym ładowaniu! Poruszasz się tylko po mieście? Wybierz wariant akumulatora 39,2 kWh. Taki dobór baterii pozwoli Ci na podróż do 289 km na jednym ładowaniu!

Wygodny system ładowania

Samochody elektryczne KIA możesz ładować korzystając z wtyczek szybkiego ładowania w domu jeśli posiadasz domową stację ładowania. Jeśli nie – nie musisz się martwić. Możesz naładować pojazd we wszystkich europejskich stacjach ładowania obsługiwanych w standardzie Combined Charging System. Co więcej, możesz zdalnie programować ładowanie i kontrolować poziom baterii za pomocą aplikacji UVO. Do każdej ładowarki pasują dane typy przyłączy. Są one przystosowane do wysokiego lub niskiego napięcia, do ładowania prądem zmiennym lub stałym. Decydując się na elektryczny samochód zapytaj sprzedawcę, jaki rodzaj ładowarki będzie najlepszy dla Ciebie.

Silniki w modelach elektrycznych KIA

Moc: 136 KM

Bateria: 39,2 kWh

Zasięg: 289 km

Skrzynia biegów: Przekładnia redukcyjna o stałym przełożeniu, sterowanie elektryczne typu “shift by wire”

Ładowanie: Krótki czas ładowania prądem stałym < 1h

Gwarancja na baterię: 7 lat z limitem 150 000 km

Już od 146 990 zł

Moc: 204 KM

Bateria: 64 kWh

Zasięg: 455 km

Skrzynia biegów: Przekładnia redukcyjna o stałym przełożeniu, sterowanie elektryczne typu “shift by wire”

Ładowanie: Krótki czas ładowania prądem stałym < 1h

Gwarancja na baterię: 7 lat z limitem 150 000 km

Już od 167 990 zł

Poczuj radość z jazdy!

Przyjemność, wygoda, bezpieczeństwo, dbałość o środowisko – te czynniki powinny Cię przekonać do przejażdżki KIA e-Niro i KIA e-Soul. Wsiądź za kierownicę i rozkoszuj się drogą! Wraz z nowoczesnym samochodem elektrycznym, każdy kilometr będzie prawdziwą przyjemnością, a wraz z nią – oszczędnością!

Elektryczne samochody, bez żadnych zahamowań!

Elektryczne wersje modeli KIA to samochody na każdą okazję – na podróże małe i duże, na wakacyjne przygody, a także codzienne wypady na zakupy.

Przyjemność, dynamika, bezpieczeństw, satysfakcja – a na dodatek dbałość o środowisko i spora oszczędność! Te wszystkie zalety muszą Cię przekonać do sprawdzenia nowych ekologicznych modeli KIA!

7-letnia gwarancja KIA

null
Wyobraź sobie jedną ważną sprawę, którą nie musisz się martwić przez następnych 7 lat.

Elektryczne samochody KIA objęte są najdłuższą gwarancją w branży motoryzacyjnej – pełen zakres ochrony gwarancyjnej daje poczucie absolutnej pewności.

Samochody elektryczne KIA zaprojektowaliśmy i przetestowaliśmy tak, by uzyskać najwyższy poziom niezawodności i trwałości.

Zapewniamy ochronę gwarancyjną, chociaż najprawdopodobniej nigdy nie będzie ona potrzebna!

Sprawdź nowe samochody elektryczne KIA

Zmień jakość podróżowania na lepsze. Wsiądź do elektrycznych modeli KIA e-Soul lub KIA e-Niro. Niech każdy Twój wyjazd będzie gwarancją bezpieczeństwa, przyjemności, oszczędności!