Samochody używane

Oprócz oferty nowych samochodów, znajdziesz u nas także samochody używane.

Decydując się na samochód używany z naszych rąk, zyskujesz pewność, że został on dokładnie sprawdzony, zarówno pod kątem prawnym, jak i technicznym. Jeżeli jakikolwiek element wymagał naprawy – z należytą starannością go naprawiliśmy, używając części renomowanych producentów. Wszystko to robimy po to, abyś od razu po zakupie mógł się cieszyć jazdą swoim nowym samochodem!

Zobacz Samochody dostępne od ręki

Czas na zmianę samochodu? Sprawdź ofertę naszych nowoczesnych samochodów KIA  I wybierz coś dla siebie .

Wymień samochód na nowy, stawiając na wygodę i dopasowanie do Twoich potrzeb. Potrzebny Ci jest samochód miejski, na dłuższe trasy, a może coś przestronnego, by móc jeździć z całą rodziną? KIA jest dla Ciebie idealnym wyborem!

Ubezpieczenie i finansowanie aut używanych

Wiemy, że zakup samochodu nie jest łatwą decyzją. Właśnie dlatego, oferujemy Ci możliwość darmowego przetestowania samochodu, którym jesteś zainteresowany!

W salonie Szic Opole nie kończymy współpracy jedynie na sprzedaży samochodu. Pomagamy je sfinansować, jak i ubezpieczyć. Jeżeli interesuje Cię kredyt, leasing, lub jeszcze inna forma finansowania – skontaktuj się z nami już teraz, a na pewno otrzymasz odpowiedź na każde pytanie!

Nasz doradca przygotuje dla Ciebie najkorzystniejsze oferty, a także w pełni przedstawi wszystkie pakiety ubezpieczenia.

Wycena samochodu - Szic Opole

Chcesz sprzedać swój samochód bez wychodzenia z domu?Teraz to możliwe!

Już teraz możesz sprzedać nam swój samochód bez wychodzenia z swoich 4 ścian! Zastanawiasz się jak to zrobić? To tylko kilka prostych kroków! Sprawdź sam!

Skontaktuj sie z nami

Masz pytania? Planujesz kupić nowy lub używany samochód KIA?

Zadzwoń, a z chęcią doradzimy i pomożemy w nurtującej Cię kwestii – czekamy na Twój telefon!