Samochodu używane

Oprócz oferty nowych samochodów, znajdziesz u nas także samochody używane.

Decydując się na samochód używany z naszych rąk, zyskujesz pewność, że został on dokładnie sprawdzony, zarówno pod kątem prawnym, jak i technicznym. Jeżeli jakikolwiek element wymagał naprawy – z należytą starannością go naprawiliśmy, używając części renomowanych producentów. Wszystko to robimy po to, abyś od razu po zakupie mógł się cieszyć jazdą swoim nowym samochodem!

Ubezpieczenie i finansowanie aut używanych

Wiemy, że zakup samochodu nie jest łatwą decyzją. Właśnie dlatego, oferujemy Ci możliwość darmowego przetestowania samochodu, którym jesteś zainteresowany!

W salonie Szic Opole nie kończymy współpracy jedynie na sprzedaży samochodu. Pomagamy je sfinansować, jak i ubezpieczyć. Jeżeli interesuje Cię kredyt, leasing, lub jeszcze inna forma finansowania – skontaktuj się z nami już teraz, a na pewno otrzymasz odpowiedź na każde pytanie!

Nasz doradca przygotuje dla Ciebie najkorzystniejsze oferty, a także w pełni przedstawi wszystkie pakiety ubezpieczenia.

Zobacz Samochody dostępne od ręki

Chcesz sprzedać swój samochód bez wychodzenia z domu?Teraz to możliwe!

Już teraz możesz sprzedać nam swój samochód bez wychodzenia z swoich 4 ścian! Zastanawiasz się jak to zrobić? To tylko kilka prostych kroków! Sprawdź sam!