Wycena używanego samochodu

Poważnie myślisz o zmianie samochodu, ale nie wiesz co zrobić z aktualnym? Z chęcią zobaczymy i wycenimy Twój samochód, który dzięki temu będziesz mógł zostawić w rozliczeniu.

Nasze wyceny przygotowujemy w oparciu o najbardziej wiarygodny system Eurotax po dokładnym sprawdzeniu Twojego samochodu w naszym serwisie.

Dzięki temu będziesz miał pewność, że przygotowana przez nas propozycja odkupu samochodu jest w pełni rzetelna.

Wypełnij poniższy formularz

Przygotujemy darmową wycenę Twojego samochodu i skontaktujemy się z Tobą! Dzięki czemu poznasz wartość swojego samochodu i możliwości sprzedaży go lub pozostawienia w rozliczeniu.

Twoje dane

Imię i nazwisko *

Adres email *

Numer telefonu *

Dane pojazdu

Marka *

Model *

Wersja modelu

Forma sprzedaży *

Rok produkcji *

Przebieg *

Pojemność *

Moc silnika

Typ nadwozia *

Rodzaj paliwa *

Kolor *

metalik

Ilość miejsc

Poduszki powietrzne

Historia pojazdu

Kraj pochodzenia

Data rejestracji

VIN

 

 

 

Informacje uzupełniające

Zdjęcia pojazdu

Zdjęcie pojazdu #1

Zdjęcie pojazdu #2

Zdjęcie pojazdu #3

Zdjęcie pojazdu #4

Zdjęcie pojazdu #5

Administratorem Danych jest: "Auto-Center" s.c. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.szic.pl/ochrona-danych-osobowych