Serwis samochodowy

Na Opolszczyźnie jesteśmy liderem wśród serwisów samochodów KIA, Mitsubishi, jak i innych marek, co potwierdza uzyskany przez nas wysoki wskaźnik zadowolenia klientów.

Cechuje nas przede wszystkim fachowość, dokładność, a także rzetelność powierzonych nam usług. Możesz nam zaufać i oddać na czas naprawy samochód w dobre ręce, które są pełne doświadczenia.

Zapewnimy Ci dokładną diagnozę problemu, możliwe opcje jego rozwiązania, jak również wstępną wycenę, która może okazać się dla Ciebie najważniejszym elementem.

Jedno jest pewne – lata doświadczeń mówią same za siebie i są niepodważalnym elementem, poświadczającym nasze zdolności.

Gwarancja mobilności

Pracujemy dla Ciebie i chcemy, aby Twoja przygoda z marką KIA była przyjemnym doświadczeniem, dlatego gwarantujemy Ci mobilność, również podczas wizyty w naszym serwisie.

Dla twojej wygody, odbierzemy Twój samochód bezpośrednio z Twojego domu lub miejsca pracy. W razie potrzeby zagwarantujemy Ci auto zastępcze na czas serwisu, a jeżeli masz coś pilnego do załatwienia w Opolu, podwieziemy Cię dokładnie tam gdzie potrzebujesz.

W ramach umilenia chwil, w te ciepłe dni, wprowadziliśmy możliwość wypożyczenia rowerów na czas wizyty, aby klient mógł skorzystać z bliskości wyspy Bolko.

Odkryj tajemnice Twojej KIA

Jeśli Twoja KIA nadal skrywa przed Tobą jakiekolwiek tajemnice albo nie jesteś pewien jakiejś funkcji, zapraszamy Cię do nas, a wspólnie odkryjemy wszystkie jej tajemnice na bezpłatnym szkoleniu z obsługi samochodu.

Części i akcesoria KIA

Umów się na serwis

Twój samochód odmówił posłuszeństwa? Chcesz szybko i sprawnie usunąć usterkę, a na czas naprawy otrzymać auto zastępcze?

Nic prostszego, skorzystaj z naszych usług – Szic Opole!

Autoryzowany serwis z Opola

Szukasz możliwości serwisowania swojego samochodu KIA, Mitsubishi Motors lub innej marki? Jeżeli tak, to autoryzowany serwis Szic z Opola jest dla Ciebie najlepszą opcją!

Zajmujemy się dokładną diagnozą usterek, przedstawiamy wszystkie warianty ich naprawy, a także oferujemy atrakcyjne ceny ich napraw! Możesz nam zaufać, gdyż posiadamy w tym zakresie naprawdę wieloletnie doświadczenie.

Klienci zaufali nam głównie za rzetelność, fachowość, jak i dokładność, której pozazdrościć może nam niejeden zwykły serwis!

Poczekalnia

Chcemy, abyś czuł się u nas niemalże jak u siebie w domu, oraz aby niczego Ci u nas nie zabrakło. Dlatego kiedy będziesz spędzał czas w naszym serwisie, zaproponujemy Ci aromatyczną włoską kawę albo wysokiej klasy herbatę oraz wybór świeżej prasy, dostęp do WiFi czy TV.

A gdyby Twój telefon zaczął się rozładowywać, znajdziesz u nas również dopasowaną do każdego rodzaju telefonu indukcyjną ładowarkę, niczym w nowej KIA Optima. Tak jak nie będziesz nudził się Ty, tak i Twoje dzieci spędzą miłe chwile w naszym kąciku dziecięcym.

Ubezpieczenie samochodów
Wymiana kół na letnie Opole