Najstarsza Autoryzowana Stacja Obsługi Mitsubishi Motors w Polsce

Od 2013 roku jesteśmy Autoryzowaną Stacją Obsługi Mitsubishi Motors w Polsce. Serwisujemy nie tylko Mitsubishi, ale również inne marki – oczywiście na najwyższym poziomie!

Oferujemy naprawy zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne, a także wszelkie kompleksowe naprawy mechaniczne, elektromechaniczne i blacharsko-lakiernicze.

Proponujemy zarówno części zamienne i akcesoria, które objęte są 2-letnią gwarancją Mitsubishi Motors. Skorzystaj już teraz z usług, których całościowy obieg odbędzie się szybko, sprawnie i skutecznie!

Pełen pakiet napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych

Jako Autoryzowana Stacja Obsługi Mitsubishi Motors oferujemy naprawy gwarancyjne, a także pogwarancyjne. Ich przebieg zawsze odbywa się sprawnie, szybko i na możliwie najwyższym poziomie. Wszystko to z myślą o Tobie – byś zawsze był zadowolony z naszych usług i z chęcią chciał do nas powracać!

Usługa „door to door”

Dzięki usłudze Door to Door odbierzemy Twój samochód z dowolnego miejsca w Opolu, a także do 10 kilometrów poza miastem. Po zdiagnozowaniu problemu i jego naprawie odwieziemy Twój pojazd na wskazany adres. Koszt takiej usługi wynosi raptem 50 złotych!

Auto zastępcze

Oddałeś auto do serwisu i nie posiadasz opcji awaryjnej? Skorzystaj z naszego auta zastępczego! Wynajem takiego pojazdu na czas wykonania usługi serwisowej wynosi od 60 do 120 złotych za dobę. Wszystkie te ceny są cenami netto – dla klientów serwisu cały koszt wynosi raptem 15zł/h!

Poczekalnia

Dla klientów oczekujących dysponujemy poczekalnią, w której oferujemy aromatyczną kawę, gorącą herbatę, telewizor, bezprzewodowy internet, świeżą prasę i kącik dla dzieci. Wszystko przygotowane z myślą o Państwa wygodzie. Chcemy sprawić, aby czas spędzony w naszym serwisie upłynął jak najmilej.

Umów się z serwisantami Mitsubishi już dziś!

Twój samochód Mitsubishi odmówił posłuszeństwa? Chcesz się pozbyć usterki lub zlecić nam większą naprawę? Zadzwoń i umów się na wizytę u naszych mechaników jeszcze dziś. Postaw na ASO Mitsubishi!

Dealer roku

Nie bez powodu serwis SZIC jest znaną i cenioną marką. Jesteśmy dealerem roku 2013 pod względem wskaźnika zadowolenia klienta z usług serwisowych.

Zawsze pracujemy na tyle mocno, by nasi klienci byli z nas zadowoleni i dumni. Jeżeli klienci wyjeżdżają od nas i wracają z uśmiechem na twarzy – jest to dla nas największa wartość.

Zdobycie waszego zaufania nie było łatwe, ale skoro już je posiadamy – to z pewnością nie odpuścimy i nie spoczniemy na laurach.

Zawsze do przodu!

Umów się na wizytę w serwisie Mitsubishi

Chcesz umówić się na wizytę w ASO Mitsubishi z Opola? Nie czekaj i umów się na wizytę u naszych doświadczonych mechaników.
Znajdziemy i naprawimy każdą, nawet najmniejszą usterkę!
Serwis Mitsubishi

Mitsubishi ASO – czynności przeglądowe

Przygotowaliśmy listy czynności przeglądowych dla poszczególnych modeli Mitsubishi.

Aby ułatwić sprawny serwis Twojego auta, przed umówieniem się na wizytę podaj nam dane swojego samochodu, bysmy mogli przygotować sugerowaną przez Mitsubishi listę czynności przeglądowych.

5 Lat Gwarancji Fabrycznej

Jesteśmy dumni z niezawodności naszych samochodów.

Dlatego Mitsubishi Motors, jako pierwszy japoński koncern samochodowy, wprowadził 5-letnią gwarancję fabryczną z limitem 100 000 km. Gwarancją objęte są nowe modele shi oferowane w sieci Autoryzowanych Dealerów Mitsubishi.

Gwarancja fabryczna obejmuje wszystkie elementy m.in.*

 • silnik
 • sprzęgło
 • skrzynię biegów
 • układ chłodzenia
 • układ kierowniczy
 • układ napędowy

Korzyści z 5-letniej gwarancji

 • nie płacisz za naprawy w przypadku nieprzewidzianych awarii
 • masz pewność najwyższej jakości części zamiennych Mitsubishi
 • oddajesz samochód do profesjonalnego serwisu w ręce certyfikowanych mechaników
 • gdy sprzedajesz samochód z gwarancją fabryczną, otrzymujesz lepszą cenę
 • możesz skorzystać z samochodu zastępczego w przypadku awarii

300 000 KM Gwarancji Diamentowej

Jeśli dużo podróżujesz i pokonujesz rocznie więcej kilometrów przygotowaliśmy dla Ciebie Gwarancję Diamentową.

Gwarancja Diamentowa zapewnia zakres zbliżony do Gwarancji Fabrycznej i wydłużony limit przebiegu aż do 300 000 kilometrów. Z Gwarancji Diamentowej możesz korzystać do 24-miesięcy od momentu zakończenia Gwarancji Fabrycznej, ale nie dłużej niż do zakończenia 5-roku eksploatacji samochodu.

Wybierz Gwarancję Diamentową w momencie zakupu nowego samochodu, a skorzystasz z najlepszej ceny!

MODELCENA GWARANCJI DIAMENTOWEJ
w momencie zakupudo 12 miesięcydo 35 miesięcy**
Space Star / Colt1 390 zł1 490 zł1 950 zł
Lancer1 900 zł2 150 zł2 800 zł
ASX benzyna2 150 zł2 400 zł3 100 zł
ASX diesel2 500 zł2 700 zł3 450 zł
Outlander2 500 zł2 700 zł3 500 zł
Outlander PHEV2 950 zł3 200 zł4 250 zł
Pajero4 250 zł4 400 zł5 600 zł
Pajero Sport3 600 zł4 500 zł
L2003 050 zł3 300 zł4 050 zł

* Gwarancją nie są objęte materiały eksploatacyjne zużywane podczas zwyczajnego użytkowania samochodu (m.in. płyny eksploatacyjne, opony, filtry, klocki hamulcowe).

** Aby wykupić Gwarancję Diamentową samochód musi być na Gwarancji Fabrycznej.