Serwis door-to-door w KIA SZIC? Teraz to możliwe!

Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas niezwykle ważne. Z tego powodu od teraz możesz skorzystać z dwóch form wizyty Twojego modelu w naszym serwisie – dostarczenie osobiste pojazdu lub usługa serwisu door-to-door w KIA SZIC!

Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzić wszystkie formalności drogą telefoniczną lub mailową. Dodatkowo możesz skorzystać z naszego formularza, którego znajdziesz poniżej. Ze swoich 4 ścian możesz umówić się na odbiór samochodu przez serwisantów KIA SZIC ze wskazanej przez Ciebie lokalizacji. Zobacz, jakie to proste!

1. Kontaktujesz się z nami na jeden z przedstawionych poniżej sposobów

Sms

Telefon

Mail

Messenger

Formularz

2. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów

3. Podczas wyboru formy door-to-door, serwisant salonu KIA SZIC odbierze pojazd pod ustalonym wcześniej adresem

4. Po działaniach serwisowych nasz pracownik przywiezie samochód pod Twoje drzwi!

Na Twoje życzenie, po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów, możemy zostawić Ci również nasz samochód zastępczy (wcześniej dokładnie zdezynfekowany i zabezpieczony foliami ochronnymi)

Wypełnij poniższy formularz

My skontaktujemy się z tobą

    Administratorem Danych jest: Sebastian Szic, Alicja Szic i Rajner Szic prowadzący "Auto-Center" s.c. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.szic.pl/ochrona-danych-osobowych