Zmień opony na letnie

Chociaż pogoda za oknem jest dosyć zmienna, nie można ukryć, że lato coraz mocniej puka do naszych drzwi. Wraz z latem nadchodzi czas wymiany opon. Nie trać więc czasu na czekanie w długich kolejkach i umów się na wizytę w naszym serwisie już teraz!

Dlaczego zmienić koła i opony w Autoryzowanym Serwisie SZIC?

Bezpieczeństwo w podróży

Nasi fachowcy zadbają byś wyjechał z naszego serwisu zadowolony! Zawsze służą dobrą radą dotyczącą zarówno wymiany opon, jak i innych spraw związanych z samochodami.

W pełni zadbamy o Twoje bezpieczeństwo w podróży – doradzimy, jakie ogumienie dobrać do danego samochodu, jak i warunków. Jesteś w dobrych rękach!

Zmiana opon Opole

Szybko i sprawnie

U nas nie będziesz zmuszony do czekania w kolejce! Umówimy się z Tobą na dogodny termin i w mig zmienimy koła w Twoim samochodzie. Koniec marnowania czasu!

Czekając na wymianę opon w swoim samochodzie, wygodnie usiądziesz w naszej poczekalni, zajrzysz do gazety i napijesz się smacznej kawy! Nawet nie zauważysz, jak ten czas szybko upłynie.

Doświadczenie

Szukasz doświadczonych, a zarazem sprawdzonych fachowców? Umów się na wymianę kół w Autoryzowanym Serwisie SZIC z Opola i miej problem z głowy!

Nie bez powodu zostaliśmy Dealerem Roku 2013 w kategorii nawyższego wskaźnika zadowolenia klientów z usług serwisowych. Zawsze staramy się stanąć na wysokości zadania i w pełni zadowolić klienta!

W naszym salonie prowadzimy depozyt opon. W razie potrzeby możesz zakupić również u nas nowe opony.

Gotowy na wymianę opon na letnie?

Nie chcesz marnować czasu w kolejce? Wyprzedź innych i umów się na wymianę opon w Autoryzowanym Serwisie SZIC z Opola!

Nie zwlekaj, zadzwoń do nas i omiń długie kolejki!