Nie czekaj i zmień opony na zimowe już dziś!

Chociaż pogoda za oknem jest dosyć zmienna, nie można ukryć, że zima coraz mocniej puka do naszych drzwi. Wraz z zimą nadchodzi czas wymiany opon. Nie trać więc czasu na czekanie w długich kolejkach i umów się na wizytę w naszym serwisie już teraz!

 

Jeśli nie posiadasz kół lub opon na wymianę – kupisz je u nas!

 

Wymiana opon z Szic, to gwarancja bezpieczeństwa. Skontaktuj się i umów się na wymianę już teraz!

Zobacz dlaczego zmienić koła i opony w Autoryzowanym Serwisie SZIC

Bezpieczeństwo w podróży

Nasi fachowcy zadbają byś wyjechał z naszego serwisu zadowolony! Zawsze służą dobrą radą dotyczącą zarówno wymiany opon, jak i innych spraw związanych z samochodami.

 

W pełni zadbamy o Twoje bezpieczeństwo w podróży – doradzimy, jakie ogumienie dobrać do danego samochodu, jak i warunków. Jesteś w dobrych rękach!

Szybko i sprawnie
Zmiana opon Opole

U nas nie będziesz zmuszony do czekania w kolejce! Umówimy się z Tobą na dogodny termin i w mig zmienimy koła w Twoim samochodzie. Koniec marnowania czasu!

 

Czekając na wymianę opon w swoim samochodzie, wygodnie usiądziesz w naszej poczekalni, zajrzysz do gazety i napijesz się smacznej kawy! Nawet nie zauważysz, jak ten czas szybko upłynie.

Doświadczenie

Szukasz doświadczonych, a zarazem sprawdzonych fachowców? Umów się na wymianę kół w Autoryzowanym Serwisie SZIC z Opola i miej problem z głowy!

 

Nie bez powodu zostaliśmy Dealerem Roku 2013 w kategorii nawyższego wskaźnika zadowolenia klientów z usług serwisowych. Zawsze staramy się stanąć na wysokości zadania i w pełni zadowolić klienta!

Pamiętaj, że u nas możesz zaopatrzyć się w najlepsze koła i opony. Prowadzimy również depozyt opon.

Nie chcesz marnować czasu w kolejce? Wyprzedź innych i umów się na wymianę opon w Autoryzowanym Serwisie SZIC z Opola!

Zostaw nam swoje dane oraz datę wymiany opon, a my odezwiemy się jak najszybciej i umówimy Cię na dogodny dla Ciebie termin

     
     

    Administratorem Danych jest: Sebastian Szic, Alicja Szic i Rajner Szic prowadzący "Auto-Center" s.c. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.szic.pl/ochrona-danych-osobowych

    Informujemy, że rozmowy telefoniczne są nagrywane. Jeśli sprzeciwiają się Państwo rejestrowaniu rozmowy prosimy o przerwanie połączenia i zachęcamy do kontaktu drogą mailową. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SZIC sp. z o.o. (dawniej P.H.U. „Auto-Center” s.c. Alicja Szic, Rajner Szic, Sebastian Szic) z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, KRS:0000944709, NIP: 7542935038, REGON: 160187684. Rozmowy nagrywane są w celu poprawy jakości obsługi klienta. Przysługuje Państwu prawo dostępu, wyrażenia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania oraz usunięcia danych. Prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych dostępnej w zakładce Ochrona danych osobowych - Klauzula dotycząca nagrywania rozmów telefonicznych