Wymiana opon na letnie – omiń kolejki

Zmień opony w swoim samochodzie i nie czekaj w długich kolejkach!

Poczułeś powiew wiosennego powietrza? Jak się domyślasz, wraz z nim nadszedł czas na wymianę opon na letnie. Nie trać czasu na czekanie w długich kolejkach i umów się na wizytę w naszym serwisie już teraz!

Ustal dogodny termin z naszymi fachowcami i zmień opony w swoim samochodzie od ręki – bez zbędnego czekania i marnowania czasu. Nie czekaj, aż inni Cię ubiegną!

Zadzwoń teraz i zmień opony w autoryzowanym serwisie!

Dlaczego Warto Wybrać Autoryzowany Serwis SZIC?

Bezpieczeństwo w podróży

Nasi fachowcy zadbają byś wyjechał z naszego serwisu zadowolony! Zawsze służą dobrą radą dotyczącą zarówno wymiany opon, jak i innych spraw związanych z samochodami.

W pełni zadbamy o Twoje bezpieczeństwo w podróży – doradzimy, jakie ogumienie dobrać do danego samochodu, jak i warunków. Jesteś w dobrych rękach!

Szybko i sprawnie

U nas nie będziesz zmuszony do czekania w kolejce! Umówimy się z Tobą na dogodny termin i w mig zmienimy koła w Twoim samochodzie. Koniec marnowania czasu!

Czekając na wymianę opon w swoim samochodzie, wygodnie usiądziesz w naszej poczekalni, zajrzysz do gazety i napijesz się smacznej kawy! Nawet nie zauważysz, jak ten czas szybko upłynie.

Doświadczenie

Szukasz doświadczonych, a zarazem sprawdzonych fachowców? Umów się na wymianę kół w Autoryzowanym Serwisie SZIC z Opola i miej problem z głowy!

Nie bez powodu zostaliśmy Dealerem Roku 2013 w kategorii nawyższego wskaźnika zadowolenia klientów z usług serwisowych. Zawsze staramy się stanąć na wysokości zadania i w pełni zadowolić klienta!

Gotowy na wymianę opon na letnie?

Nie chcesz marnować czasu w kolejce? Wyprzedź innych i umów się na wymianę opon w Autoryzowanym Serwisie SZIC z Opola!

Nie zwlekaj, zadzwoń do nas i omiń długie kolejki!