Kupno samochodu bez wychodzenia ze swoich 4 ścian?

Przekonaj się, że to możliwe razem z KIA SZIC!

Już teraz w KIA SZIC możesz kupić swój wymarzony pojazd bez wychodzenia z domu! Myślisz, że to niemożliwe? A jednak! Co więcej, to tylko kilka kroków, które dzielą Cię od posiadania wspaniałego modelu marki KIA.Zobacz, jakie to proste!

1. Wybierz swój upatrzony wcześniej model i skontaktuj się z nami na jeden z przedstawionych poniżej sposobów

Sms

Telefon

Mail

Messenger

Formularz

2. Nasz doradca przygotuje dla Ciebie prezentację online wybranego samochodu.

3. Wszelkie formalności załatwimy zdalnie

  • Przedstawimy dokładną ofertę stworzoną specjalnie na Twoje potrzeby
  • Dobierzemy najlepszą dla Ciebie formę finansowania
  • Uzgodnimy kwestie związane z fakturowaniem
  • Pomożemy Ci w rejestracji pojazdu

4. Po uzgodnieniu wszelkich formalności wybierz sposób, w jaki chcesz bezpiecznie odebrać swój pojazd

  • Warunki oraz szczegóły dostawy do ustalenia z Twoim doradcą
  • Twoje zdrowie jest dla nas bardzo ważne. Z tego względu możesz być pewien, że samochody są w całości dezynfekowane przed wydaniem w trosce o Twoje bezpieczeństwo.

5. Teraz została Ci jedynie radość z podróży nowym, wybranym przez Ciebie modelem marki KIA!

Zobacz Samochody dostępne od ręki

Chcesz sprzedać swój samochód bez wychodzenia z domu?Teraz to możliwe!

Już teraz możesz sprzedać nam swój samochód bez wychodzenia z swoich 4 ścian! Zastanawiasz się jak to zrobić? To tylko kilka prostych kroków! Sprawdź sam!

Wypełnij poniższy formularz

My Skontaktujemy się z tobą

  Twoje dane

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Numer telefonu *

  Model samochodu*

  Administratorem Danych jest: "Auto-Center" s.c. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.szic.pl/ochrona-danych-osobowych

  Informujemy, że rozmowy telefoniczne są nagrywane. Jeśli sprzeciwiają się Państwo rejestrowaniu rozmowy prosimy o przerwanie połączenia i zachęcamy do kontaktu drogą mailową. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SZIC sp. z o.o. (dawniej P.H.U. „Auto-Center” s.c. Alicja Szic, Rajner Szic, Sebastian Szic) z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, KRS:0000944709, NIP: 7542935038, REGON: 160187684. Rozmowy nagrywane są w celu poprawy jakości obsługi klienta. Przysługuje Państwu prawo dostępu, wyrażenia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania oraz usunięcia danych. Prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych dostępnej w zakładce Ochrona danych osobowych - Klauzula dotycząca nagrywania rozmów telefonicznych