Chcesz sprzedać swój samochód bez wychodzenia z domu?

Teraz to możliwe!

Już teraz możesz sprzedać nam swój samochód bez wychodzenia z swoich 4 ścian! Zastanawiasz się jak to zrobić? To tylko kilka prostych kroków! Sprawdź sam:

1.Wypełnij dokładnie umieszczony poniżej formularz.

2.Nasz doradca oceni stan Twojego samochodu na podstawie przesłanego przez Ciebie materiału i dokona wyceny.

3.Skontaktujemy się z Tobą z wyceną Twojego pojazdu.

4.Jeśli będziesz zdecydowany sprzedać nam samochód, przyjedziemy po niego i odbierzemy go bezpośrednio od Ciebie! (warunki oraz szczegóły do uzgodnienia z Twoim doradcą)

Wypełnij poniższy formularz

Przygotujemy darmową wycenę Twojego samochodu i skontaktujemy się z Tobą! Dzięki czemu poznasz wartość swojego samochodu i możliwości sprzedaży go lub pozostawienia w rozliczeniu.

  Twoje dane

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Numer telefonu *

  Dane pojazdu

  Marka *

  Model *

  Wersja modelu

  Forma sprzedaży *

  Rok produkcji *

  Przebieg *

  Pojemność *

  Moc silnika

  Typ nadwozia *

  Rodzaj paliwa *

  Kolor *

  metalik

  Ilość miejsc

  Poduszki powietrzne

  Historia pojazdu

  Kraj pochodzenia

  Data rejestracji

  VIN

   

   

   

  Informacje uzupełniające

  Zdjęcia pojazdu

  Zdjęcie pojazdu #1

  Zdjęcie pojazdu #2

  Zdjęcie pojazdu #3

  Zdjęcie pojazdu #4

  Zdjęcie pojazdu #5

  Administratorem Danych jest: "Auto-Center" s.c. z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18. Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu, prowadzenia rozmów handlowych, realizacji umowy gospodarczej. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://www.szic.pl/ochrona-danych-osobowych

  Informujemy, że rozmowy telefoniczne są nagrywane. Jeśli sprzeciwiają się Państwo rejestrowaniu rozmowy prosimy o przerwanie połączenia i zachęcamy do kontaktu drogą mailową. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SZIC sp. z o.o. (dawniej P.H.U. „Auto-Center” s.c. Alicja Szic, Rajner Szic, Sebastian Szic) z siedzibą w Opolu 45-772 przy ul. Krapkowickiej 18, KRS:0000944709, NIP: 7542935038, REGON: 160187684. Rozmowy nagrywane są w celu poprawy jakości obsługi klienta. Przysługuje Państwu prawo dostępu, wyrażenia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania oraz usunięcia danych. Prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych dostępnej w zakładce Ochrona danych osobowych - Klauzula dotycząca nagrywania rozmów telefonicznych